Teknoloji

Cyberpunk 2077’nin Phantom Liberty genişlemesi Haziran ayında gelebilir!

 
Aralık 2022’de duyurulan ve bugüne kadar geliştirilmeye devam edilen Phantom Liberty paketi için yeni bir detay ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan podcast yayınında ele alınan konular arasında, açık dünya aksiyon rol yapma oyunu Cyberpunk 2077 için yakında çıkacak olan DLC ele alındı. Başrolünü İdris Elba’nın üstleneceği paketin Haziran ayında geleceği öne sürüldü.
 
Genişletme paketi Haziran’da gelebilir
 
 
 
Şimdiye kadar, Phantom Liberty’nin ne zaman çıkış yapacağına dair kesin bir açıklama yapılmadı. 2022’de yayınladığı büyük bir güncelleme ile Phantom Liberty’nin “geliştirmenin son aşamalarında” olduğunu belirten CD Projekt, 2023’te çıkış yapacağının da sinyallerini verdi.
 
Phantom Liberty’nin yeni genişleme paketi olacak podcast’inin 8 Haziran gibi erken bir tarihte yayınlanacağı iddia edilmişti. Podcast’te Boris, oyunun geleceğinden bahsederken CDPR ekibi tarafından Summer Games Fest etkinliğine davet edildiğini ve şirket içindeki kaynakların belirtilen çıkış tarihini doğruladığını açıkladı.
 
Cyberpunk 2077’nin yeni genişleme paketi Phantom Liberty, Night City’e yeni bir mekan kazandıracak ve oyunculara yeni bir karakter seti tanıtacak. Hollywood yıldızı Keanu Reeves, Johnny Silverhand rolünü yeniden canlandıracak.

tufanbeylihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu